کاور آلبوم جدید سامی یوسف رونمایی شد

سامی یوسف برکت

۱۲ بهمن آلبوم جدید سامی‌یوسف با نام «برکت» منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سامی یوسف چندی پیش، خبر از انتشار آلبوم جدید خود داد. وی جزئیات بیشتری از این آلبوم را اعلام نکرده است.

وی در صفحه مجازی خود نوشته بود: بعد از سفری هزاران کیلومتری از هند تا شمالی آمریکا و ساعات کار سخت بی‌پایان؛ بسیار خوشحال هستم که اعلام کنم آلبوم جدید من به نام برکت در تاریخ ۱ فوریه ۲۰۱۶ (۱۲ بهمن) منتشر خواهد شد. این پروژه کوشش واقعی عشق است و برای من معانی بسیاری دارد. من مخلصانه امیدواریم که شما از آن لذت ببرید.

همچنین در سایت رسمی سامی یوسف آمده است: خودتان را در یادآوری الهی با آلبوم جدید سامی‌ یوسف غسل دهید. هرکدام از آثار ما را به سفری درونی برای کشف فردی می‌کشاند؛ همانطور که ما جهان را از غرب آفریقا تا هند گشتیم که در آن زیبایی‌های موسیقی سنتی عارفانه مخفی شده است. همه آهنگ‌ها بسیار استادانه آماده شده است و همه آنها با عقاید موسیقی اسلامی که برای دهه‌ها مقدس شمرده‌شده، دمیده‌شده‌اند.

سامی یوسف تهیه‌کننده، آهنگساز، ترانه‌سرا و خواننده ساکن در بریتانیا است که در ترانه‌هایش به مضامین اسلامی می‌پردازد. وی همچنین از موضوعات اجتماعی و بشر دوستانه در موسیقی خود استفاده می‌کند.

عده‌ای موفقیت سامی یوسف را به علت چهره او و یا کلیپ‌هایی که از آهنگ‌هایش ساخته می‌شود، می‌دانند اما بی‌شک مضامین اجتماعی، آرمان‌گرایانه و اعتراضی ترانه‌ها و آهنگ‌هایش هم در این موفقیت، بخصوص در موسیقی جهان اسلام، بی‌تأثیر نیست.

وی در سال ۲۰۱۲ در محکومیت توهین به پیامبر بزرگ اسلام، ترانه «این یک بازی است» را خواند و از طرفدارانش خواست در محکومیت این حرکت بازدید این ترانه را به میلیون در یوتیوب برسانند. این ترانه به سه زبان ترکی، انگلیسی و اردو خوانده شده است.

انتهای پیام/

کاور اولیه آلبوم برکت اثر سامی یوسف
عکسی از سامی یوسف که برای آلبوم جدید او به نامه برکت منتشر شده است
عکسی که سامی یوسف در شبکه‌های اجتماعی برای اعلام خبر انتشار آلبوم جدید خود به نام برکت منتشر کرد.
کاور آلبوم جدید سامی یوسف رونمایی شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.